Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-73-9649 — Върховна геймърска мощ с Intel Core Ultra 9
Ключови Предимства
- Завладяващ 16" WQXGA дисплей — Резолюция 2560x1600 с бърза честота на опресняване и 100% DCI-P3 цветове за изумителна яснота и точност на цветовете.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Процесор | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Графика | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Дисплей | 16" WQXGA (2560x1600) IPS, 240Hz, 3ms |